Özel konuk

Moda dünyasının önde gelen isimlerinden, Faize Sevim Modaevi’nin sahibi Alev Esen ile Pak Kürk sahibi Mustafa Pakoğlu’nun, eşleriyle o gece Taksim’deki Maksim Gazinosu’nda çok özel misafirleri vardı.

İki dost aile, dönemin Devlet Bakanı Güneş Taner ile eşi Beyza Taner’i İstanbul’da müzik dolu bir gecede ağırlamıştı.

Futbolsuz gece

Dönemin Galatasaray İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ergun Gürsoy ile eşi Ayşe Gürsoy, ligin tatile girmesiyle derin bir nefes aldı. Gürsoy çifti, Sheraton Oteli’nde dostlarının düzenlediği davette uzun zaman sonra baş başa kalma fırsatı yakalamıştı. Aile, futbolsuz bir gecenin tadını çıkardı.

Bir pilotun anıları…

Sivil Havacılık dünyasının önde gelen kaptan pilotlarından Atilla Çelebi’ye, uzun bir görev dönüşünde eşi Sema Çelebi ile bir dost düğününde karşılaşmıştık. Çelebi çifti, Şule Has, Nevgül ve Bülent Altan ile ayaküstü sohbetlerinde Atilla Bey’in anılarını dinliyordu.

‘Hoş geldin’ daveti

İş insanı Babür Avarkan, Brezilya’dan gelen eşi Elizabeth Avarkan onuruna çok özel bir ‘Hoş geldin’ daveti organize etmişti. Şamdan’da gerçekleşen geceye çiftin dostları katılarak, hasret gidermişti.

Koleksiyon Halas Yatı’nda

Mudo mağazalarının sahibi Mustafa Taviloğlu, o dönemin ilkbahar-yaz modasında yer alan koleksiyonlarının tanıtımını İstanbul’un en değerli tarihi hazinelerinden biri olan Halas Yatı’nda düzenlediği davetle görücüye çıkarmıştı. Taviloğlu Ailesi’nin bu çok özel gecesi yoğun ilgi görmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x